Pierwszy dzień na turnusie w Zaździerzu

Dzięki dobroci wielu ludzi, którzy przekazali swój 1% na rehabilitację Maksa, udało nam się przyjechać do Ośrodka „12 Dębów”. Pogoda dzisiaj była idealna, ciepło i słonecznie.

Ośrodek w Zaździerzu położony jest w lesie nad jeziorem. Poszliśmy z Maksem na spacer. Maks bardzo lubi wrzucać patyki do wody i właśnie to było idealne, wymarzone miejsce. Z trudem udało nam się wrócić do ośrodka, żeby pokazać mu plac zabaw.

Potem spotkaliśmy znajomych z Zakątka 21, których dzieci będą razem z Maksem na turnusie. Maks bawił się z Kubą i Tomkiem przy stole bilardowym, kibicował Kubie który rzucał lotkami do celu (darts), grał w piłkarzyki i uspołeczniał się w świetlicy.

Mamy nasz program zajęć:

W poniedziałki i wtorki Maks ma integracje sensoryczną od 8:40 do 9:20, potem pół godziny terapii ręki. Od 10:05 pół godzinki z logopedą, potem ćwiczenia z Pania Kasią 60 min. Po nich zajęcia z pedagog (pół godziny), przerwa na obiad, godzina zajęć grupowych i na koniec indywidualne zajęcia na basenie od 14:40 do 15:20 z Panem Mikołajem.

Jutro zaczynamy od SI

W recepcji jest duże akwarium z neonami i Maks codziennie podziwia rybki.