Zakątkowy bal

Wczoraj po obiedzie przyjechały animatorki z Wesołolandii, które przygotowały dla naszych dzieci wiele atrakcji. Na szczęście przed szesnastą pojawił się prąd w gniazdkach i od tej pory zabawa przebiegała według planu. Stanął dmuchany zameczek i z głośników popłynęła muzyka. Rodzice i dzieci założyli zakątkowe, pomarańczowe koszulki. Pogoda też okazała się dla nas łaskawa. Spadło kilka kropli deszczu, które w żaden sposób nie zepsuły nam zabawy.

bal1Maks upodobał sobie Muppetowego Zwierzaka, który przyjechał razem z Elmo w walizce animatorek i bawił się nim tak dobrze, że nie chciał się z przyjacielem za nic rozstać.

bal2Dzieci utworzyły pociąg. Na trawie leżą klocki, z których chwilę później dwie drużyny budowały wieże.

bal3Pierwszym gościem na balu okazał się Miki. Maks bardzo lubi oglądać Klub Przyjaciół Myszki Miki i był cały szczęśliwy, że do Biskupina zawitała ta sławna myszka.

bal5Na chuście wszyscy podrzucalismy do góry Zwierzaka z Muppetów.

bal6Za gibkim Kubusiem ustawiła się grupa do przechodzenia pod szlabanem.

bal4W czasie przerwy w zabawie Monika pokroiła zakątkowy tort.

bal7Drugim gościem na balu była koleżanka Mikiego – Myszka Mini. Dzieci z radością powitały ją i przytulały się do niej. Razem z Myszką Mini tańczyliśmy.

bal8Maks  kiedy tańczy, lubi patrzeć na swoje odbicie w monitorze komputera.

bal12Lecą bańki mydlane, ale Maks widzi tylko siebie!

bal9Pod koniec zabawy Maks już był zmęczony, więc postanowił odpocząć w dmuchanym zamku.

bal10Ostatnią atrakcją były wykonywane przez animatorki zabawki z balonów: pieski, żyrafy, dinozaury i… Miecze – oczywiście!

bal11Maks przerobił swoją żyrafę na miecz i rozpoczęła się walka…