** Podziękowania **

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzają naszą stronę i zostawiają swój komentarz. Miło jest wiedzieć, że to co piszemy ktoś czyta . Szczególnie dziękujemy za dobre słowo. Ono zawsze buduje!

Maks, dzięki środkom zgromadzonym na subkoncie Fundacji Zdążyć z Pomocą, był w tym roku na dwóch,  jednotygodniowych turnusach rehabilitacyjnych: w marcu w Polanice, a na przełomie maja i czerwca, w Zaździerzu, gdzie poczynił duże postępy w nauce pływania. Dokładną relację możecie przeczytać na blogu, klikając w powyższe linki.  Pracujemy także nad rozwojem mowy . Dzięki dofinansowaniu z Pefronu Maks dostał protezę mowy (tablet z polskim programem Mówik) a z subkonta dokupiliśmy zestaw pomocy do nauki porozumiewania się czyli do komunikacji alternatywnej . Maks próbuje w sklepie robić swoje male zakupy.

z8

Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli rehabilitację Maksa wpłacając na jego subkonto darowizny. Jesteśmy Wam bardzo wdzięczni!

 

Dzisiaj 25.02.2014 sprawdziłam stan subkonta Maksa w Fundacji Zdążyć  z Pomocą . Chciałam podziękować serdecznie wszystkim anonimowym darczyńcom, którzy przeznaczyli swój 1% podatku za rok 2013 na rehabilitację Maksa. Dzięki Waszemu sercu Maks pojedzie na turnus do Zaździerza w terminie od 25.05 do 07.06. Bardzo dziękujemy Panu Piotrowi z Warszawy, darczyńcy z Piaseczna, naszym znajomym z Kalisza, Bielan, Mokotowa, Targówka, Śródmieścia,Ursynowa, Grudziądza i Siedlec. O  wszystkich zajęciach,w których Maks dzięki Wam będzie uczestniczył zdam relację na jego blogu. Jeszcze raz bardzo Wam dziękujemy!!!

 

Fundacja „Zdążyć z Pomocą” rozpoczęła akcję dziękowania osobom, które wspierają finansowo jej podopiecznych. Maks włączył się w tę akcję i przesłaliśmy jego zdjęcie do Fundacji – Dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierają: dobrym słowem, uśmiechem, a także wpłatami na konto Fundacji!

dziekuje11Dziękujemy Wszystkim , którzy swój 1%  za rok 2012 przekazali na leczenie i rehabilitację Maksa na konto Fundacji Zdążyć z Pomocą.

Bardzo dziękujemy Pani Iwonie K. z Warszawy za darowiznę na subkonto Maksa w Fundacji Zdążyć z Pomocą z 24 kwietnia 2013. Pani pieniądze w dużej części zrefundują badania min. przeciwciał tarczycowych, które zrobiliśmy dzisiaj (20 maja) – witamina D3 metabolit 25 OH=84.50 zł, anty TPO=75.60 zł, TRAb=124.20 zł, anty Tg=75.60 zł Bardzo Dziękujemy!

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przekazali 1% podatku z roku 2011 na Fundację Zdążyć z Pomocą, na subkonto 2571 z dopiskiem – leczenie i rehabilitacja Maksymiliana Grochowskiego. Tym razem otrzymane środki pokryją wydatki na leki, które przyjmuje Maks w związku z licznymi infekcjami – niestety są to przeważnie antybiotyki.

Na subkonto Maksa wpłynęły środki od przyjaciół z Kalisza, Bielan, Siedlec, Piaseczna, Targówka, z Bemowa i od Anioła Opiekuńczego z Zielonej Góry. Jesteście naszymi dobroczyńcami i dziękujemy za Wasze serce.

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” podliczyła jakie środki wpłynęły na subkonto 2571 w ramach 1% za rok 201o.

Dziękujemy wszystkim darczyńcom za ich ogromne serce. Dzięki Waszej hojności Maks pojechał na turnus rehabilitacyjny do Zaździerza. Opłaciliście Maksowi 4/5  wymaganej kwoty i bardzo Wam dziękujemy. Niestety Fundacja nie ujawnia nazwisk darczyńców tylko adres Urzędu Skarbowego, a więc dziękujemy Rodzinie Piotra z Kalisza, Drogiej Bogusi, Doktorowi Rafałowi z Bemowa, kolegom z pracy mojego Męża , przyjaciołom z Siedlec, Ostrowa Wielkopolskiego, Poznania- Jeżyce i Pruszkowa.

W roku 2009, z okazji Świąt, wysyłamy życzenia – podziękowania do Ofiarodawców, którzy wpłacili na konto Fundacji „Zdążyć z Pomocą” datki na leczenie i rehabilitację Maksa. Małgosia zrobiła bombki z origami, które załączamy do podziękowania. bombki1 bombki3 bombki4 bombki2 Bardzo dziękujemy Panu Mariuszowi G. za darowiznę. Niestety nie mamy Pana adresu, a chcielibyśmy wysłać bombki. Nasz e-mail: zakatekmaksa@gmail.com. Dziękujemy za przekazanie 1% podatnikom z US warszawa-Bielany, niestety nie mamy żadnego adresu! Bardzo dziękujemy Ofiarodawcy ze Świdnicy za pozytywną odpowiedź na nasz apel. Dziękujemy Drogiej Bogusi za pomoc finansową – Maksio pojechał na Zjazd Terapeutyczny do Krakowa – i merytoryczną – fachowe książki. Dziękujemy Drogiej Asi za wsparcie funduszu rehabilitacyjnego Maksa. Gorąco dziękujemy nieznanemu dobroczyńcy z Inowrocławia, za przekazanie 1% swojego podatku z roku 2008, na leczenie i rehabilitację Maksa! Dziękujemy Asi za pożyczenie nam wózków Maclarena i Sopour’a. Dziękujemy Agnieszce i Marcinowi, za pożyczenie Maksowi rowerka Lac Magic na dwa lata! 2008_04_12 003 Maksio po raz pierwszy zasiadł na rowerku… rowerlac1 Próbuje kręcić pedałami… pedal A to mój patent, żeby stopa nie ześlizgiwała się z pedałów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.